FORGOT YOUR DETAILS?

DESTEK

DİA Destek Hizmeti

HOP destek hizmetimiz ile HOP ÜTC, HOP RFID, HOP PAZARYERİ, HOP HESAPLAMA ve diğer tüm HOP YAZILIM programlarının sorunları hızlı bir şekilde çözülmektedir. HOP YAZILIM ürünlerinde karşılaşılan problemler ya da istekler kullanıcıların yetkili HOP bayilerine danışmasına yol açmaktadır. İşletmelerin problemleri doğrultusunda farklılık gösteren bu istekler kullanıcıların çözüm arayışı içerisine girmelerini sağlamaktadır. Siz değerli müşterilerimiz bu ürünlerde sorunlar yaşarken HOP Yazılım Yetkili Çözüm Ortağı olan PROJE GROUP, tamamı sertifikalı uzman kadrosuyla yanınızda!

İşletmelerin HOP Destek Merkezlerine İhtiyacı Var!

Ofis ve işletmelerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Günümüz standartlarında her bölgede ofis yoğunluğu bulunmaktadır. ERP, PAZARYERİ, UTC, RFID ve diğer sistemlerine sahip olan işletme sayısı bu yoğunluğa göre artış göstermektedir. HOP Yazılım ürünlerine sahip olan işletmeler bu yoğunluğa takılı kalmadan hızlı bir şekilde destek almak isterler. Ofislerin bulunduğu noktalara bağlı olarak HOP destek hizmeti almak isteyen işletmeler profesyonel bir bayiye danışmayı tercih ederler.
HOP destek isteyen müşterilerimize destek veren DİA sistem uzmanlarımız, hizmetin uzaktan ya da yerinde verilmesi için karar kılmaktadır. Oluşan problemin büyüklüğüne göre karar veren sistem uzmanları profesyonel bir şekilde çözüm arar. HOP’da oluşan problemlerin hızlıca giderilmesi ve işletmelerin isteklerini gerçekleştirmeyi benimsemiş olan HOP destek uzmanları müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Problemlerin türüne göre yerinde ya da uzaktan bağlantı ile destek hizmeti verilir.

Firmalar İçin HOP Yazılım Desteği Veren Bayiler Büyük Önem Taşır!

HOP Yazılım ürünlerine sahip olan firmaların en büyük ihtiyaçlarından bir tanesi de HOP destek hizmetini sağlıklı bir şekilde alıyor olmasıdır. Pek çok işletme bu hizmeti dışardan yani HOP Yazılım’a bağlı bayilerden almaktadır. Dışardan hizmet veren HOP Yazılım bayisi bu hizmeti verirken kaliteli ve profesyonel bir takıma sahip olmalıdır. Gerek teknik gerekse yazılım desteği verebilecek seviyede olması gereken bayiler çözüm odaklı davranmalıdır. PROJE GROUP olarak uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

DİA Yazılım telefon desteği hizmetimizle HOP ÜTCHOP RFIDHOP PAZARYERİHOP HESAPLAMA ve diğer tüm HOP Yazılım ürünleriyle ilgili tüm sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. HOP Yazılım ürünleriyle ilgili problemlerinize çözüm bulmak için tamamı sertifikalı uzman ekibimize HOP Telefon İle Destek ile ulaşabilirsiniz.

HOP Yazılım telefon ile destek hizmetimiz diğer hizmetlerimiz gibi bakım anlaşması olan müşterilerimize yapılan sözleşme dahilinde ücretsiz olarak verilebilir. HOP Entegrasyon programlarında oluşabilecek basit sorunlarınızı giderebilmek için telefon ile destek verilebilir. HOP kısayol tuşları, sunucuya erişemiyorum gibi basit düzeydeki problemlerinize çözüm bulmak için doğru yerdesiniz. HOP telefon desteği hizmeti almak için bize ulaşabilirsiniz.

HOP uzak destek servisi olarak HOP ÜTCHOP RFIDHOP PAZARYERİHOP HESAPLAMA ve diğer tüm HOP muhasebe programlarının satış, kurulum, eğitim faaliyetlerini gerçekleştirmekteyiz. Bildiğiniz üzere Türkiye’de belirli sayıda DİA Yazılım bayisi bulunmakta ve bu bayiler çeşitli bölgelerde hizmet vermektedir. PROJE GROUP olarak Türkiye’nin her yerine HOP uzak desteğini vermekte, siz değerli müşterilerimizin sorunlarına profesyonel çözümler üretmekteyiz.

HOP uzak destek hizmetini aylık bakım anlaşmalı olan müşterilerimize ücretsiz olarak verirken, anlaşmamız olmayan ve yeni olan müşterilerimize ise ücretli olarak vermekteyiz. Müşterilerimiz HOP uzak destek hizmeti sayesinde işlemlerini hızlı ve sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Tamamı akademik eğitimli – sertifikalı ekibimizle Türkiye’nin her noktasına uzaktan HOP desteği vermekteyiz. Uzaktan masaüstü kontrol programlarıyla (Teamviewer, Alpemix, Ammyy vb.) bağlantı sağlanarak programınızla ilgili tüm sorunlar çözülür. HOP programınızla ilgili sorunları uzaktan çözmek için bize ulaşabilirsiniz.

HOP yerinde destek ile HOP ÜTCHOP RFIDHOP PAZARYERİHOP HESAPLAMA ve diğer tüm Hop Yazılım & Entegrasyon programları için hizmet alabili HOP Yetkili Çözüm Ortağı olan PROJE GROUP HOP Yazılım Hizmetlerini HOP Destek olarak vermektedir.

HOP muhasebe programlarının kurulum, eğitim ve danışmanlık hizmetlerinin tamamını HOP yerinde destek hizmetimizle vermekteyiz. Firmanızın bulunduğu konuma göre HOP yerinde destek ekibi siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

HOP yerinde destek hizmeti ile ilgili tüm sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL

Kavaklıdere Cd. No: 8/4
Ümraniye / İstanbul
info@hopyazilim.com
+90 216 412 00 00

ÇORUM

Yeniyol Mh. Eskisaray Sk. No: 1/3
Merkez / Çorum
info@hopyazilim.com
+90 850 441 1 404

Destek Talebi Oluştur

TOP