FORGOT YOUR DETAILS?

RFID PERSONEL ÇÖZÜMLERİ

RFID PERSONEL TAKİP SİSTEMİ NASIL ÇALIŞIR?

RFID teknolojisi tüm varlıkların konum ve bilgi olarak gerçek zamanlı takibini sağlayan bir sistemdir. RFID teknoloji bir çok alanda farklı çözümler sunar. Çalışma sahasında personelin yerinin gerçek zamanlı görülebilmesi ve bilgilerin anında depolanmasını sağlayan RFID personel takip sistemi aynı zamanda personel hakkındaki tüm verilerin düzenli takip ve raporlanmasına olanak tanır.

Personel giriş çıkışları, çalışma zamanları, iş yerinde ne zaman nerede oldukları gibi gerekli bilgilere anında ulaşılmasını sağlayan RFID personel takip sistemi içinde birçok ileri teknoloji sistem vardır. Parmak izi çözümleri, yüz tanıma çözümleri, kartlı geçiş çözümleri, raporlama ve kontrol yazılımları gibi farklı sistemler RFID teknolojisi ile daha gelişmiş olarak sağlanmaktadır. Sistemin çalışması için işletmenin sistemine entegre edilmesi gerekir.

RFID PERSONEL ÇÖZÜMÜNÜN GENEL ÖZELLİKLERİ

Oluşturulan geçiş noktalarında kart gösterme, okutma gibi işlemlere gerek kalmadan hızlı geçiş yapar ve giriş çıkış bilgilerini anlık kaydedilir.
Bir personelin en son bulunduğu lokasyonu ve lokasyonda ne kadar süre geçirdiğini öğrenebilirsiniz.
Adam/saat bazlı raporlamalar ile personelinizin verimliliğini ölçebilirsiniz.
Personelinizin devamsızlık, izin ve istirahat sürelerini raporlayabilirsiniz.
Sistem mobil ve sabit okuma noktaları oluşturulmasına imkan veren esnek bir yapıya sahiptir.
Sistem; IPHONE, IPAD, Android 4.0 üzeri ve Windows işletim sistemine sahip mobil cihazları ile uyumlu çalışmaktadır.

hop yazılım Rfid entegrasyonu

DİA & HOP

Dia Yazılım muhasebe programına entegre olabilen Hop Yazılım sizlere tek bir program ile bütün firmalarınızı yönetme imkanı sunuyor.

Dia Yazılım Api Entegrasyonu sayesinde Dia’da yer alan bütün verilerinizi Dia Yazılım api servisleri üzerinden Hop Yazılım panelimize çekiyoruz. Bunun sayesinde okunan RFID barkodları anlık olarak işliyor ve Dia Yazılım'a tekrar göndererek güncelliyoruz.

Dia Yazılım'a çift taraflı entegre yaparak ister Dia'dan Hop'a ister Hop'tan Dia'ya veri gönderiyoruz.

Dia Yazılım sayesinde ERP ihtiyacınızı gideriyoruz ve özelleştirilmiş rapoları gösteriyoruz.

RFID PERSONEL ÇÖZÜMÜ NASIL KURULUR

HOP YAZILIM Personel Takip Sistemi, bina içerisinde veya belirli bir açık alan mesafesinde bulunan personelin hareketlerini gözlemlemeyi olanaklı hale getiren bir çözümdür.

Personele yanında taşıması zorunlu olacak pasif olarak tanımlanan pil gerektirmeyen çip içeren RFID etiketli kartlar sağlanacaktır. Oluşturulan geçiş noktalarında kart gösterme işlemine gerek kalmadan kartlar okunarak kişinin lokasyondan hangi tarihte, hangi saatte geçtiği bilgisi sisteme kaydedilecektir.

TOP